آکسیون حمایت از فعالین کارگری و سیاسی دربند، استاوانگر- نروژ

در ایران امروز صدای هر مخالفی در سینه خفه می شود، اعتراض به هر وضعیتی، مخالفت با قانون و اختلال در نظام جمهوری اسلامی قلمداد می شود، در همین راستا زندان های رژیم ننگین اسلامی پر است از انسانهای آزاده ای که برای احقاق حق خود و دیگران دادی از این همه بیداد بوده اند .
در این شرایط ظالمانه که رژیم دار و شکنجه جمهوری اسلامی، ۳۴ سال است حاکم کرده و هر صدای آزادی خواهانه و برابری طلبانه را در گلو خفه می کند، فعالین کارگری و سیاسی دستگیر شده و  در زندان های جمهوری جهل و جنایت اسلامی، مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.
به همین منظور و در حمایت از زندانیان و فعالین سیاسی، دانشجویی و همینطور فعالین کارگری که بسیاری از آنها پشت میله های زندان، با مرگ دست و پنجه نرم می کنند، در روز شنبه ۲ فوریه ۲۰۱۳ برابر با ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، در شهر استاوانگر واقع در نروژ، از ساعت ۱۴ تا ۱۵ آکسیونی توسط تنی چند از ایرانیان برگزار شد تا صدای فعالین کارگری و مبارزین دربند و خانواده های آنها را به گوش جهانیان برساند.
همچنین در این مراسم  نامه زانیار مرادی زندانی سیاسی محکوم به اعدام را که از زندان خطاب به جوانان هم سن و سال خود نوشته و از جامعه جهانی برای نجات جانش استمداد طلبیده بود به زبان انگلیسی و جهت اطلاع حاضرین پخش گردید.
صمد بهادری طولابی
۲ فوریه ۲۰۱۳
استاوانگر- نروژ

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s