اعتراض كارگران به کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد

دبیر خانه کارگر خرم آباد اعلام کرد: بیمه شدگان تامین اجتماعی خرم آباد از کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی به دلیل سوء مدیریت، گله‌مند هستند.*اعتراض كارگران به کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد
پیمان نادرنیا با بیان این مطلب گفت: بیمه شدگان شاغل و بازنشسته تامین اجتماعی با مراجعه به خانه کارگر و سایر تشكلات كارگری از کاهش خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد گله‌مند بوده و خواستار پی گیری مسئولان استانی و نمایندگان مجلس در این زمینه شده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه امکانات درمانی تامین اجتماعی خرم آباد کفاف بیمه شدگان این شهرستان را نمی‌دهد، افزود: در حالی که كارگران و بازنشستگان این شهرستان هر ماه بخشی از دستمزدشان را جهت دریافت خدمات درمانی از سازمان تامین اجتماعی «پیش‌خرید» می‌كنند، هنگام بروز جزئی‌ترین بیماری با مراجعه به این بیمارستان از خدمات درمانی ارائه شده ناراضی بوده و آن را در شأن خود نمی‌دانند.
او ادامه داد: با وجود اینکه بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی این شهرستان دارای بخشهای تخصصی از جمله داخلی، جراحی، زنان و زایمان، گوش، حلق و بینی، چشم پزشکی، اطفال، رادیولوژی، آزمایشگاه، سی تی اسکن است اما این خدمات به بیمه‌شدگان هم اکنون به حداقل رسیده است.
نادرنیا، کمبود پزشکان متخصص و کاهش تجهزات پزشکی را از دیگر عوامل نارضایتی بیمه شدگان عنوان کرد و گفت: تسریع در تجهیز و نظارت بر این بیمارستان، مشکلات درمانی بسیاری از بیمه شدگان و بازنشستگانی را که به کاهش امکانات درمانی معترض‌اند را بهبود می‌بخشد.
نادرنیا همچنین با انتقاد از بخش سی تی اسکن این بیمارستان گفت: دستگاه سی تی اسکن این بیمارستان در اکثر مواقع به گفته مسئولان این بخش خراب است و در مواقعی که این دستگاه تعمیر می‌شود به بیماران زیر مجموعه خودخدمات ارائه نمی‌دهد.
وی در این زمینه اضافه کرد: این در حالیست که تجهیز این بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن با پی گیری فعالان کارگری همانند خانه کارگر و کانون شوراهای اسلامی کار صورت گرفته است.

*برگرفته از سایت سازمان فداییان(اقلیت)

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s