گرامیداشت ۸ مارس، روز جهانی زن در اسلو ـ نروژ

عصر روز ۸ مارس در میدان کارگر شهر اسلو،  فعالین چریک های فدایی خلق ایران برای اعتراض به چهره ستمگرانه و شرایط ظالمانه ای که رژیم وابسته به سرمایه داری جمهوری اسلامی برای مردم تحت ستم جامعه ما بویژه زنان برقرار نموده، در راهپیمایی اعتراضی شرکت و با سر دادن شعارهایی مانند «زنده باد ۸ مارس»، «زنده باد سوسیالیست» و «جمهوری اسلامی با هر جناح و دسته نابود باید گردد»  انزجار خود را از رژیم زن ستیز جمهوری اسلامی اعلام نمودند.

گرامیداشت ۸ مارس، روز جهانی زن در اسلو ـ نروژ

سپس در مراسمی که به همین منظور در سالن «آنتی راسیسم سنتر» تشکیل شد حضور یافتند و ضمن دفاع از هرگونه تلاش و مبارزه زنان و تشکیلات مستقل آنها تا جایی که علیه منافع طبقه حاکم یعنی سرمایه داری وابسته است اعلام نمودند که سرمایه داری جهانی به نام آزادی و دفاع از حقوق بشر و دموکراسی در آفریقا و خاورمیانه با حمایت ازمرتجعین ، نظام های دیکتاتوری بر سر کار می آورد که زندگی فردی و اجتماعی کل جامعه بالاخص زنان را تهدید می کند.
ستم بر زن را  نظام سرمایه داری حمایت و هدایت می کند بنابراین زنان ما باید همراه با مردان آگاه و انقلابی علیه نظم سرمایه داری جهانی دست به قیامی انقلابی بزنند.

گرامیداشت ۸ مارس، روز جهانی زن در اسلو ـ نروژ

در پایان درود می فرستیم به زنان آگاه و قهرمانی که در رژیم های شاه و شیخ برای دفاع از آزادی و برابری جان شیرین شان را فدای آرمانهای انسانی و انقلابی شان نمودند و پرچم رهایی زنان را با خون خود آذین بستند.

فعالین چریک های فدایی خلق ایران، اسلوـ نروژ

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s