دستور کتبی نوروزی دادستان اروميه برای تشديد فشار بر زندانيان سياسی تبعيدی در زندان زاهدان

بنابه گزارشات رسيده به « فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران» نامه نگاری دادستان نظامی اروميه به دادستان نظامی زاهدان به منظور تشديد فشارها و اذيت وآزار زندانيان سياسی تبعيدی اروميه در زندان زاهدان.
دستور کتبی نوروزی دادستان اروميه برای تشديد فشاربرزندانيان سياسی تبعيدی در زندان زاهدان
کريم نوروزی دادستان نظامی ولی فقيه در آذربايجان غربی طی نامه ای به دادستان نظامی زاهدان خواستار تشديد فشارها واذيت و آزارزندانيان سياسی تبعيدی اروميه در زندان زاهدان شد.کريم نوروزی از جنايتکاران عليه بشريت است و تا به حال حداقل يک زندانی سياسی کردتوسط اين فرد اعدام شده است . طناب دار را خود اين فرد بر گردن اين زندانی سياسی انداخت.

او اوامر و دستورات بازجويان و شکنجه گران اطلاعات سپاه پاسداران را که در بازداشتگاه مخفی ۸۱ رمضان مشغول جنايت عليه بشريت هستند، به اجرا در می آورد که از جمله اين شکنجه گران می توان جهانگير نعمتی مسئول امنيتی استان آذربايجان غربی و رضا حسن زاده را نام برد. 
کريم نوروزی دادستان نظامی ولی فقيه در اروميه که پيش از اين از افراد اطلاعات سپاه پاسداران بوده است از زندانيان سياسی تقاضای مبالغ نجومی رشوه می کند تا در قبال آن ،محکوميت آنها را تقليل و يا آنها را آزاد کند. او درخواست رشوه را از طريق رابط خود انجام می دهد .اين فرد از زندانی سياسی ايرج محمدی که در حال حاضر در زندان زاهدان بصورت تبعيد زندانی می باشد چند سال پيش مبلغ ۴۵ ميليون تومان رشوه در قبال آزاديش تقاضا کرده بود.
زندانيان سياسی که در حال حاضر در زندان مرکزی زاهدان در تبعيد بسر می برند عبارتند از معلم زندانی محمد امين آگوشي، ايرج محمدی و پولاد خانی می باشند.
اين فرد و بازجويان اطلاعات سپاه پاسداران که نام آنها در بالا ذکر شده است از جنايتکاران عليه بشريت می باشند،لذا از مقامات بين المللی تقاضای قرار دادن نام آنها را در ليست ناقضين بين المللی حقوق بشر را داريم.
فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران، دستور کتبی تشديد فشارها و اذيت و آزار عليه زندانيان سياسی تبعيدی را محکوم می کند و از کميسر عالی حقوق بشر و گزارشگر ويژه خواهان ارجاع پرونده جنايت عليه بشريت آخوند علی خامنه ای و آخوندهای همدست وی به دادگاه های بين المللی است.*
فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران
۲۵ فروردين ۱۳۹۲ برابر با ۱۴ آپريل ۲۰۱۳

*برگرفته از سایت روشنگری

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s