افزايش ۱۹ درصدی مرگ ناشی از حوادث كار در سال گذشته

با ادامه روند رو به رشد مرگ های ناشی از حوادث كار در كشور، آمار تلفات حوادث ناشی از كار در سال گذشته نسبت به سال افزايش ۱۹ درصدی مرگ ناشی از حوادث كار در سال گذشتهقبل از آن ۱۹/۱ درصد افزايش يافت.

به گزارش پايگاه خبری پليس، به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بين‌الملل سازمان پزشكی قانونی كشور، در سال گذشته يكهزار و ۷۹۵ تن در حوادث ناشی از كار جان خود را از دست دادند كه اين رقم در مقايسه با سال قبل از آن كه تعداد فوتی های حوادث كار يكهزار و۵۰۷ تن بود، ۱۹/۱ درصد بيشتر شده است.

در حالی كه در سال ۱۳۹۰ با بيشترين تعداد تلفات حوادث ناشی از كار (در مقايسه با ده سال قبل از آن) مواجه بوديم، اما در سال ۱۳۹۱ نيز با رشد ۱۹/۱ درصدی اين آمار، روند افزايش مرگ های حوادث ناشی از كار افزايش يافت.

بر اساس اين گزارش از كل تلفات حوادث ناشی از كار در سال گذشته يكهزار و۷۷۰ تن مرد و ۲۵ تن زن بودند. همچنين مطابق سال‌های گذشته سقوط از بلندی با ۷۹۰ مورد و برخورد اجسام سخت با ۳۶۹ مورد در صدر دلايل مرگ حوادث ناشی از كار قرار داشتند.

در سال گذشته استان های تهران با ۲۷۱ فوتی، اصفهان با ۱۴۳ فوتی و خراسان رضوی با ۱۰۷ فوتی بيششترين آمار تلفات حوادث ناشی از كار را داشته اند. بر اساس آمارهای موجود شهريور سال گذشته با ۱۷۷ فوتی و فروردين با ۱۰۹ فوتی به ترتيب بيشترين و كمترين تلفات حوادث كار را در سال گذشته داشته اند.*

*برگرفته از سایت هرانا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s