سقوط یک وانت در کانال آب در دزفول ۱۲ کشته بر جای گذاشت

سقوط یک وانت در کانال آب در دزفول ۱۲ کشته بر جای گذاشت

بر اثر سقوط یک وانت در کانال آب در شهرستان دزفول ۱۲ تن از شرنشسینان این خودرو جان باختند.

بنا به گزارش ها، در حالیکه مردم خوزستان هنوز در شوک مرگ ۱۲ تن از مردم روستاهای سادات حسینی در شهرستان ایذه، به علت واژگونی مینی بوس آنها در دریاچه سد کارون۳ هستند، از شهرستان دزفول دیگر شهر شمالی خوزستان خبر می رسد شنبه شب ۱۲ تن از مردم این شهرستان که سوار یک دستگاه وانت بودند در یک کانال آب سقوط کردند و غرق شدند.

مسافران این وانت شب گذشته در حال بازگشت از یک مراسم عروسی بودند که وانت آنها در کانال آب کشاورزی سقوط کرده و در آن غرق می شوند.

مدیرکل حوادث غیرمترقبه استانداری خوزستان با تائید این حادثه گفت: این وانت حامل ۱۳ تن بوده که ساعت ۲۳ شب شنبه در حال بازگشت از یک مراسم عروسی در کنال آب سقوط می کند.

محمدرضا آملازاده افزود: این حادثه که در روستای سنگر دزفول اتفاق افتاده احتمالا به علت سرعت بالای وانت اتفاق افتاده است. البته این حادثه نیاز به بررسی دقیق دارد ولی احتمالا علت سقوط سرعت بالای وانت بوده است.
وی ادامه داد: این وانت پس از سقوط در این کانال عمیق آب کشاورزی که یک کانال مادر به حساب می آید و از رودخانه دز برای آبیاری زمین های اطراف سرچشمه می گیرد به سیفون آب بالا رود برخورد می کند و مسافران آن در آب پرتاب می شوند.

آملازاده عنوان کرد: یک دختر در میان ۱۳ تن مسافر که با شنا کردن آشنایی داشت موفق به نجات خود می شود ولی سایر افراد که تعداد آنها ۱۲ تن بود متاسفانه در آب کانال غرق می شوند.

مدیرکل حوادث غیرمترقبه استانداری خوزستان تاکید کرد: تاکنون جسد هشت تن از آب خارج شده و تلاش برای یافتن سایر مسافران غرق شده ادامه دارد.
وی تاکید کرد: جزئیات بیشتر و دقیق این حادثه نیاز به بررسی اساسی تری دارد.*

*برگرفت از سایت پیک شوشتر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s