خود کشی یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج

یکی از زندانیان بند ۱ زندان رجایی شهر کرج در پشت در نگهبانی و زیر دوربین مداربسته خود را حلقه آویز کرد.خود کشی یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج

بنا به اطلاع گزارشگران، علی فرخی ۴۰ ساله که مدت ۸ سال را به اتهام سرقت مسلحانه در زندان سپری کرده بود روز سه‌شنبه ۱۲ شهریور ماه در پشت در نگهبانی و در زیر دوربین مداربسته دست به خودکشی زد.

یکی از زندانیان بند ۱ زندان رجایی شهر کرج طی تماسی گفت: «علی فرخی به تازگی از بند ۷ به بند ۱ منتقل شده بود. وی از طریق قلاب بافی در زندان امورات خود را می‌گذراند و از زمانی که فروش نخ در فروشگاه های زندان ممنوع شد همیشه از مسئولین تقاضای نخ برای قلاب بافی را داشت. مسئولین به وی گفته بودند اگر به بند ۱ منتقل شوی نخ در اختیار تو قرار خواهیم داد که به وعده خود عمل نکردند.

وی با قلاب بافی هم سرگرم می‌شد و هم برایش منبعی بود تا مایحتاج خود را تهیه نماید. ولی مسئولین به این بهانه که با نخ طناب درست می‌کنند از تهیه نخ برای وی شانه خالی می‌کردند. علی ساعت ۹ صبح برای آخرین بار به نگهبانی مراجعه کرد و تقاضای نخ نمود و وقتی جواب منفی شنید، چند دقیقه بعد در اعتراض به این موضوع در پشت در زیر هشت (نگهبانی) با طنابی که از پاره کردن ملافه تهیه کرده بود، خود را حلق آویز کرد.

مکانی که وی این کار را کرد کامل در دیدرس دوربین‌های مداربسته قرار داشت، اما زندان بان‌ها برای نجات علی هیچ اقدامی انجام ندادند.»*

*برگرفته از سایت هرانا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s