ضرب و شتم آتش‌نشان‌ها در عملیات نجات/ ۴ تن جان خود را از دست دادند!

در پی حادثه ظهر امروز که در یکی از روستا‌های شهر مشهد اتفاق افتاد ۴ تن از هموطنان جان خود را از دست دادند.ضرب و شتم آتش‌نشان‌ها در عملیات نجات/ ۴ تن جان خود را از دست دادند!

به گزارش خبرگزاری ها، امروز ظهر در روستای خیج شهر مشهد اعضای یک خانه در حال کندن چاه آب دچار حادثه شدند. بنا بر گزارش ها، این خانواده که در حال کندن چاه آب بودند، به دلیل از کار افتادن پمپ برقی، از پمپ گازوئیلی برای انتقال آب استفاده کردند و این جابه جایی باعث شد تا مقنی که در ته چاه در حال کار کردن بود دچار گازگرفتگی شود و به عمق چاه که به ارتفاع ۱ متر آب وجود داشت، سقوط کند.

به دنبال این موضوع یکی از اعضای خانواده سریعا برای نجات مقنی وارد چاه شد ولی متاسفانه او هم دچار گازگرفتگی شد و به درون آب سقوط کرد. در پی این اتفاق دو تن دیگر از اعضای این خانواده مشهدی به همین شکل دچار گازگرفتگی شدند.

اهالی محل که از اقوام این خانواده بودند، سریعا موضوع را به آتش نشانی محل گفتند و ماموران نیز بلافاصله وارد عمل شده ولی به دلیل اینکه گاز مونوکسید کربن تمامی فضای چاه را گرفته بود دو تن از عوامل آتش نشانی که برای نجات به داخل چاه رفته بودند را دچار گاز گرفتگی کرد ولی با عکس‌العمل سریع سایر ماموران، دو آتش نشان از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

مردم آن محل به دلیل ناموفق بودن آتش نشان ها، آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند به طوری که در این درگیری دو تن دیگر از آتش نشان ها مجروح شده و به بیمارستان منتقل شدند.

در این راستا به دلیل حساسیت موضوع گروه ویژه آتش نشانی از شهر مشهد به محل اعزام شد و با تدابیر درست وارد عمل گردید و توانست اجساد را از داخل چاه به بیرون بکشد.

بنا بر گزارش خبرنگار حاضر در محل، سن متوفیان از ۲۵ تا ۴۰ سال است که به دلیل بی احتیاطی موجب مرگ خود شدند.*

*بر گرفته از سایت روشنگری

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s