اجرای حکم مخفیانه و ضدبشری اعدام حداقل یک زندانی در زندان مرکزی بندرعباس

بنابه گزارشات رسیده، بامداد امروز حداقل یک زندانی در زندان مرکزی بندرعباس به دار آویخته شد.اجرای حکم مخفیانه و ضدبشری اعدام حداقل یک زندانی در زندان مرکزی بندرعباس

روز یکشنبه ۷ مهر ماه  حداقل یک زندانی در محوطه زندان مرکزی بندر عباس به دار آویخته شد. زندانی حسین سلطانی ۳۵ ساله که بیش از ۸ سال در زندان بسر می برد ، شب گذشته به صورت مخفیانه او را از بند  ۲ خارج کردند و به واحد اعدام در بند قرنطینه منتقل کردند و ساعت ۰۵:۰۰ صبح حکم ضدبشری اعدام این زندانی را به اجرا گذاشتند .

زندانی حسین سلطانی  در شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی هرمزگان توسط فردی به نام آبروشن رئیس این شعبه به اعدام محکوم شده بود و پس از ۸ سال تحمل شرایط غیر انسانی زندان و انتظار برای اجرای حکم ضد بشری اعدام صبح امروز به صورت  مخفیانه او را دار زدند.

قوه قضاییه رژیم ولی فقیه از انتشار خبر اکثر اعدام ها خوداری می کند و سعی می کند که اعدام ها به صورت مخفیانه حتی در درون زندان صورت گیرد و هنگام انتقال زندانی از بند به سلول های انفرادی تحت عناوین مختلف به عنوان مثال؛ اعزام به دادگاه، اعزام به بیمارستان و یا ملاقات با خانواده و غیره زندانی را از بند خارج می کنند تا هم بندیان وی متوجه انتقال او برای اجرای حکم اعدام نشوند.

هدف از اعدام های گروهی و مستمر ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه می باشد و از زمانی که آخوند روحانی به عنوان رئیس جمهور منصوب شده است اعدام های گروهی و مخفیانه تقریبا روزانه به اجرا در آورده می شود.

برگرفته از سایت فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s