تاييد اعدام ۴ جوان اهل شادگان و تجمع اعتراضى اهالى شهر

تاييد اعدام ۴ جوان اهل شادگان و تجمع اعتراضى اهالى شهرروز چهارشنبه ١٣ آذر ۹٢، به دنبال تاييد خبر اعدام ۴ جوان اهل شادگان که با اعتراض خانواده ها و اهالى شهر همراه بود، و دخالت نيروى انتظامى و تيراندارى به سوى معترضان، يک تن از اهالى به نام وليد جنامى خنافره، کشته شد.

بنا بر گزارش ها، روز چهارشنبه، پس از تاييد و تکذيب هاى پى در پى، سرانجام روز گذشته خبر مربوط به اعدام آقایان غازی عباسی، عبدالرضا امیر خنافره، عبد الامیر مجدمی و جاسم مقدم پناه، ۴ جوان اهل شادگان که پيشتر در تاریخ  ١٢ آبان توسط ماموران وزارت اطلاعات از زندان كارون به مكان نامعلومی منتقل شده بودند، توسط مراجع قضايى تاييد و به خانواده ها اطلاع داده شد.

تاييد خبر اعدام اين ۴ زندانى توسط مراجع قضايى، اعتراض جمعى از اهالى شهر و خانواده زندانيان اعدام شده، با دخالت نيروى انتظامى همراه شد، به طوري که بنا بر گزارش منابع محلى، نيروى انتظامى براى متفرق کردن صدها تن از اهالى معترض شهر شادگان، اقدام به تيراندازى کرد.

در همين رابطه کريم دحيمى، فعال حقوق بشر از اهواز به نقل از منابع محلى خبر از کشته شدن پسر عموى يکى از زندانيان اعدام شده مى دهد. وليد جنامى خنافره، پسر عموى غازى عباسى در تيراندازى امروز نيروى انتظامى جمهورى اسلامى ايران کشته شد.*

*برگرفته از سایت فعالان در تبعيد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s