غلامرضا خسروی جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شد

غلامرضا خسروی جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شدغلامرضا خسروی زندانی سیاسی محکوم به اعدام صبح روزجاری جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شد و خانواده‌اش برای آخرین ملاقات فراخوانده شدند.

بنا به اطلاع گزارشگران، صبح روز جاری شنبه ۱۰ خرداد ماه غلامرضا خسروی سوادجانی زندانی سیاسی محکوم به اعدام که به تازگی به زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بود از بند قرنطینه این زندان به سلول انفرادی منتقل شد تا حکم اعدام در موردش به اجرا در آید.

مسئولین زندان از وی خواستند به خانواده خود بخصوص همسر و مادرش اطلاع دهد تا برای ملاقات خارج از روز و ساعت معمول زندانیان، به ملاقات اش بیایند.

یکی از نزدیکان وی که نخواست نام اش فاش شود به گفت: «این که غلامرضا خسروی را خارج از روز معمول ملاقات دادند ثابت می‌کند که قرار است حکم اعدام وی به اجرا درآید. حتی بعد از این‌ که یک‌ سری از اعضای خانواده با غلامرضا خسروی ملاقات کردند به ایشان گفته شد هرکس دیگر از خانواده که می‌خواهد ملاقات کند نیز زنگ بزنید تا بیاید.»

وی در ادامه تاکید کرد: «غلامرضا خسروی از صبح امروز به سلول انفرادی منتقل شده است.»

گفتنی است، پیش‌تر یک منبع مطلع گفته بود: «علوی سربازجوی وزارت اطلاعات پس از حادثه پنج‌شنبه سیاه بند ۳۵۰ غلامرضا خسروی را تهدید کرد که حکم اعدام اش را اجرا خواهد کرد.»

آقای خسروی از زندانیان سیاسی دهه ۶۰ است که سال ۸۶ در کرمان بازداشت و به اتهام ارتباط با سازمان مجاهدین خلق ایران به ۳ سال حبس تعزیری و ۳ سال حبس تعلیقی محکوم شده بود اما در حین سپری کردن این محکومیت، در یک فرایند غیرقانونی پرونده‌اش مجدداً به جریان افتاد و به اتهام محاربه، به اعدام محکوم شد. این حکم از سوی دیوان عالی کشور تایید شده است.*

*برگرفته از سایت هرانا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s