نمایندگان مجلس ایران: کار زنان شوهر داری و بچه داری و جای آنان در خانه است

نمایندگان مجلس ایران: کار زنان شوهر داری و بچه داری و جای آنان در خانه استروز یک‌شنبه (اول تیرماه ۱۳۹۳) برای تماشای بازی‌ ایران و ایتالیا نه تنها تماشاگران زن، که حضور خبرنگاران زن نیز ممنوع شده است.
رئیس فدراسیون جهانی والیبال می گوید که ممنوعیت ورود زنان به استادیوم در ایران موضوع نشست بعدی شورای لیگ جهانی خواهد بود. برخی از نماینده‌های مجلس ایران هم جای زن را داخل خانه توصیف کرده‌اند.

آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال روز یک‌شنبه خبر داد ممنوعیت ورود زنان به استادیوم والیبال در ایران برای تماشای مسابقات لیگ جهانی موضوع نشست آتی شورای  لیگ جهانی خواهد بود.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال در تهران هم گفته که جای زنان در بین تماشگران خالی‌ست .

در این رابطه رضا حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده که این تصمیم از سوی مراجع بالاتر و قوی‌تر از حراست وزارت ورزش اتخاذ شده و ما در آن دخیل نبودیم.

برخی از زنان نماینده مجلس نیز در گفتگویی با نشریات داخلی ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌ها را عادی خوانده اند؛ از جمله فاطمه آلیا نماینده تهران، گفته کار زن بچه دار شدن، تربیت فرزند و شوهرداری است و سکینه عمرانی نماینده خمینی شهر هم گفته لزومی ندارد زنان به وزرشگاه بروند اگر مشتاق دیدن مسابقه هستند در خانه از تلویزیون استفاده کنند.*

*برگرفته از سایت هدهد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s