بی خبری مطلق از وضعیت و محل نگهداری کسری نوری

کسری نوری صبح روز شنبه ۱۱ خردادماه با هجوم تیم حراست به بند سبز این زندان توسط مامورین تحت الحفظ از این بند منتقل شده و تاکنون از وضعیت و محل نگهداری وی اطلاع دقیقی بی خبری مطلق از وضعیت و محل نگهداری کسری نوریدر دست نمی‌باشد.

وضعیت کسری نوری از فعالین حقوق دراویش که روز شنبه با هجوم تیم حراست زندان از بند سبز ابتدا به سلول‌های انفرادی و پس از آن به گفته‌ی مسئولان زندان عادل آباد شیراز به بند عبرت منتقل شده همچنان نامعلوم بوده و با توجه به پیگیری خانواده و وکلای این درویش گنابادی، تاکنون از محل نگهداری ایشان اطلاعی در دست نیست و مراجعات خانواده آقای نوری به زندان عادل آباد در چند روز اخیر بی نتیجه مانده است و تنها جوابی که به خانواده‌ی این زندانی عقیدتی داده شده این بوده که دستور انتقال کسری نوری از بالا صادر شده است.

یکی از اعضای خانواده‌ی این درویش گنابادی  گفته: «چرا مسئولان پاسخگو نیستند؟ چرا کسری ممنوع الملاقات و ممنوع تماس شده و ما حتی نمی دانیم آیا محبوس بودن کسری در بند عبرت صحت دارد یا خیر.»

بنا به گزارش های رسیده، شواهد نشان می‌دهد که این درویش زندانی در بند عبرت محبوس نبوده و محل نگهداری وی نامشخص است و همچنین مسئولان زندان توضیحی درباره انتقال این زندانی عقیدتی نداده اند و خود را ‪»‬هیچکاره‪»‬ عنوان کرده اند.

لازم به ذکر است روز گذشته خانواده‌ی آقایان محمدعلی صادقی و محسن اسماعیلی به ملاقات این دو درویش زندانی که در بند عبرت محبوس می‌باشند رفته و وضعیت روحی و جسمی آنان را خوب توصیف کرده اند اما این دو درویش زندانی از حضور کسری نوری در بند عبرت ابراز بی اطلاعی کرده اند. این در حالیست که رئیس زندان عادل آباد مدعی شده است که این فعال حقوق دراویش در بند عبرت محبوس می‌باشد.*

*برگرفته از سایت مجذوبان نور

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s