شش حکم قطع دست در شیراز اجرایی می شود

علی القاصی مهر، دادستان عمومی و انقلاب شیراز، ظهر شنبه در نشست خبری هفته قوه قضاییه در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، مبنی بر اینکه از چند ماه قبل برخی از سایت ها و رسانه
شش حکم قطع دست در شیراز اجرایی می شودهای بیگانه خبر از وجود زندانی های سیاسی در شیراز را منتشر کرده اند تاکید کرد: اینگونه مطالب را به شدت تکذیب می کنم زیرا ما هیچگونه زندانی سیاسی در استان نداریم.

وی تصریح کرد: تعدادی بازداشت ها به دلیل جرایم عمومی از جمله اختلال در نظم و امنیت، عدم توجه به دستورات پلیس و…. بوده است.

دادستان شیراز افزود: اما برخی از خانواده های این زندانیان با هدایت عناصر ضد انقلاب داخلی یکسری مصاحبه هایی را در سایت های مختلف داشته و سعی دارند موضوع این دستگیری ها را سیاسی جلوه دهند.

القاصی مهر یادآور شد: اسناد و مدارک مختلف از این مصاحبه ها به دست ما رسیده و ما نیز دستور تعقیب این افراد را صادر کرده ایم.

وی تصریح کرد: آنچه که به عنوان جرائم عمومی مطرح می شود با جرائم سیاسی متفاوت است و حتی برای برخی از آنها محکومیتی نیز صادر شده است.

القاصی مهر در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص اجرای احکام جدید، گفت: مقوله امنیت و ایجاد آرامش در  استان فارس اولویت اول است و در این راستا از هیچگونه فعالیتی کوتاهی نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد: شش حکم قطع دست صادر شده که در انتظار جواب مکاتبات انجام شده با رئیس قوه قضاییه هستیم که به زودی اجرایی خواهد شد.*

*برگرفته از سایت پیک ایران

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s