کارخانه چیت سازی بهشهر ورشکست شده است

نماینده مردم شهرستان های شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از ورشکستگی کارخانه چیت سازی بهشهر خبر داد.کارخانه چیت سازی بهشهر ورشکست شده است

به گزارش خبرگزاری ها از ساری، احمد علی مقیمی پیش از ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات کارخانه چیت سازی بهشهر در فرمانداری این شهر، اظهار کرد: کارخانه چیت سازی بهشهر که به دلیل مشکلات فراوان مدیریتی و کمبودهای مالی ورشکسته شد، در حدود ۴۰۰ میلیارد ریال به دستگاه های دولتی و بخش های خصوصی بدهکار است.

وی افزود: ورشکستگی این واحد صنعتی صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد بهشهر وارد کرده که تاکنون موفق به برطرف کردن آسیب های وارده ناشی از آن نشدیم.

مقیمی گفت: کارخانه چیت سازی بهشهر مالک زمین های زیادی بوده که پس از اعلام ورشکستگی، از طرف بانک ها و برخی دستگاه های طلبکار توقیف شد.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از راه های حل مشکل پرداخت بدهی های این واحد صنعتی ورشکسته، فروش زمین ها و تبدیل آنها به پول است.

مقیمی گفت: با توجه به مقدار زیاد زمین های متعلق به چیت سازی، علاوه بر آنکه پرداخت تمام بدهی های این کارخانه، از مازاد این پول می توان در زمین های متعلق به شهرک صنعتی برای ایجاد یک واحد تولیدی، سرمایه گذاری کرد.

بهشهر در شرق مازندران واقع است.*

*برگرفته از سایت پیک ایران

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s